VÕIMALUSED AIKU PUHKEALAL

KÄMPINGUD 4-le

Kämpingud on armsad, lihtsad ning üksteisest mugavalt ja privaatselt eraldatud.

KÄMPING 2-le

Vaatega järvele (üks kaheinimese voodi), piisavalt suur terrass, et vihm ei segaks grillimist. Terrassil võimalik pidada ka väiksemaid koosolemisi ning telkida selle ümbrusse 10-12 inimest.

TELKIMINE ja PIKNIKUD

Naturalistidele avaneb võimalus vabas looduses telkida. Kauni paiga leiavad nii elukutselised rännumehed, toredad matkasellid, suured pered ning privaatsust hindavad väikesed seltskonnad. Ruumi jätkub ka kõige meeletumateks üritusteks ca 500 telki.

SAUN

Kõlab „karsummm“, kui hüppate kuumalt saunalavalt lähedal olevasse Võistre järve, mis meelitab suvelisi oma puhta ja karge veega. Samuti on sauna ees mõnus terrass koosviibimisteks, mis end romantikaga tagasi ei hoia.

PALKKATUSEALUSED GRILLIMISEKS

Külastajate kasutada on laudadega palkkatusealused grillimiseks ja piknike pidamiseks, parkida ja telkida saab katusealuste kõrvale.

LAVA ja SUUR VARJUALUNE

Suuremate kokkutulekute ja sünnipäevade auks olemas lava ja suur katusealune!

SUUR MÄNGUMURUVÄLJAK ja LÕKKEPLATS

Puhkuse lõbusaks kujunemise eest vastutavad ka võrkpalliväljak, korvpallilaud ja jalgpallivärav. Lisaks võimalik korraldada erinevaid murumänge nagu köievedu, kotijooks – lase aga fantaasial lennata. Üritustele ühtsustunnet aitab lisada lipuvardasse tõmmatud lipp

JÄRVEMÕNUD

Suplusrõõmud Võistre järve puhtas vees, mis pakub värskust kogu puhkuseks.
Romantikat pakub vesirattasõit seltsiks veetlev kaaslane.
Liigirikas järv sobib suurepäraselt paadiga kalapüügiks.

PAINTBALL

Põnevust ja adrenaliini peaks jätkuma nii algajale kui ka vanale võitlejale. Sportlik mäng, milles mängijad peavad tabama värvikuulidega teisi mängijaid, et neid mängust välja saada.
Paintball ei eelda mingit ettevalmistust ning on mõeldud elamusi otsivale inimesele. Lisaks õpivad osalejad meeskonnatööd ja enesekontrolli. Mäng on ohutu, mille tagab varustus.

SUVEPÄEVAD

Võrratud vabaõhuüritused.
Pakume ka peo terviklahendusi (toitlustus, õhtujuhid, bänd, DJ, erinevad seiklus-ja seltskonnamängud, jne)

Võimalikud erinevad variandid.

Teie soovid ja ettepanekud alati teretulnud.

Helista või kirjuta ja teeme su puhkuseplaanid  teoks!

Sinu hea Sõber!
Aiku Puhkeala